Projekt dla programistów, grafików i administratorów

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Programista, grafik, administrator – kwalifikacje przyszłości!". Zapisz się na bezpłatne kursy kwalifikacyjne i zdobądź wymarzoną pracę.
 


CO? – projekt „Programista, grafik, administrator – kwalifikacje przyszłości!”


O WYDARZENIU
W ramach projektu uczestnicy otrzymują bezpłatnie kursy, egzamin, podręczniki, materiały pomocowe (teczka, notes, długopis, pendrive), przerwę kawową i obiad.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe zakończone są egzaminem i uzyskaniem kwalifikacji zawodowych.

Uczestnik ma do wyboru jeden kurs:

  • "Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami" – 455 godzin. Po kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN oraz przystępują do egzaminu państwowego (pisemny i praktyczny) organizowanego przez Okręgową Komisją Egzaminacyjną, umożliwiającego uzyskanie dyplomu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji E.13. Uczestnicy kursu mają obowiązek odbycia dodatkowo 45 godzin praktyki zawodowej.
  • "Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami" – 455 godzin. Po kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN oraz przystępują do egzaminu państwowego (pisemny i praktyczny) organizowanego przez Okręgową Komisją Egzaminacyjną, umożliwiającego uzyskanie dyplomu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji E.14. Uczestnicy kursu mają obowiązek odbycia dodatkowo 60 godzin praktyki zawodowej.
  • "Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych" – 390 godzin. Po kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN oraz przystępują do egzaminu państwowego (pisemny i praktyczny) organizowanego przez Okręgową Komisją Egzaminacyjną, umożliwiającego uzyskanie dyplomu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji A.25. Uczestnicy kursu mają obowiązek odbycia dodatkowo 50 godzin praktyki zawodowej.

Projekt realizowany jest w ramach RPO woj. śląskie - Działanie 11.3 „Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych”.


O ORGANIZATORZE
BSMART sp. z o.o. jest niezależną firmą oferującą usługi szkoleniowe, konsultingowe i outsourcingowe w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych.


DLA KOGO?
Wymagania formalne uczestnictwa

  1. Kryteria obowiązkowe:
  • ukończone 18 lat (w dniu przystąpienia do projektu),
  • osoby zamieszkujące (zgodnie z Kodeksem Cywilnym), uczące się lub pracujące na terenie woj. śląskiego,
  • z wyłączeniem osób odbywających karę pozbawienia wolności.
  1. Kryteria nieobowiązkowe, dodatkowo punktowane, określa Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji znajduje się na stronie.

e-mail: katowice@szkoleniaunijne.com.pl       

tel: 531 388 859 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego