Projekt Career Boost – V edycja

Czujesz, że stoisz w miejscu? Zastanawiasz się jak pokierować swoją ścieżką zawodową? Weź udział w projekcie Career Boost realizowanym przez Fundację Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium we współpracy z UBS Bank i poznaj bliżej porządek korporacyjny.

CO? – projekt Career Boost – V edycja
APLIKACJA DO: 17 kwietnia 2022 r.

O INICJATYWIE
W ramach wsparcia:

• 2-dniowe webinarium online (2x 4h) w j. polskim,
  • 3 spotkania indywidualne online z mentorem - pracownikiem firmy UBS,
  • 30 min symulacja rozmowy rekrutacyjnej online z rekruterami - pracownikami UBS,
  • Certyfikat potwierdzający uzyskane kompetencje.

Wszystkie formy wsparcia świadczone są przez wolontariuszy - ekspertów - pracowników firm partnerskich którzy wolontaryjnie dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z osobami poszukującymi pracy.

W programie szkoleń m.in.: Jak wyznaczyć cele zawodowe, jak stworzyć CV, któremu przyszły
pracodawca nie będzie mógł się oprzeć, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak efektywnie pracować z domu, a także o prawie pracy.

Termin:  20-21 kwietnia 2022 r. - online

Projekt skierowany jest do wszystkich osób poszukujących pracy posługujących się j. polskim, bez względu na poziom wykształcenia i doświadczenia zawodowego, w szczególności do osób zagrożonych wykluczeniem zawodowym, studentów wchodzących na rynek pracy, uchodźców z Ukrainy, posługujących się j. polskim.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę i trwa do 17 kwietnia 2022 r.

Szczegółowy opis projektu.