Projekt BK: GRANT na innowację społeczną - spotkanie informacyjne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Podobno rozpoczęcie pracy to nie jest łatwa sprawa. Chcesz to zmienić? Zgłoś swój pomysł do projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż” i przygotuj innowacyjny pomysł, który odmieni sytuację studentów i absolwentów na rynku pracy! Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu - w nowym terminie - 13 grudnia 2016 r.

 


CO? – spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż”
KIEDY? – 13 grudnia 2016 r., godz. 16:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133 (Katowice, ul. Bankowa 12)


O WYDARZENIU
Każdy z Was, także działając jako grupa lub zrzeszenie, ma szanse uzyskać grant nawet do 100 000 zł na realizację własnego pomysłu związanego z tematem przechodzenia z uczelni na rynek pracy.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkich - tych z gotowym pomysłem oraz tych, którzy dopiero szukają inspiracji. Omówimy sposób aplikowania o grant w kategorii STUDENT, do której należą: studenci, środowiska akademickie, absolwenci do 3 lat po zakończeniu nauki oraz pracownicy dydaktyczni.

Podczas spotkania, przy kawie i ciastku, będzie można:

  • dowiedzieć się więcej na temat projektu – innowacji oraz trudności związanych z kończeniem studiów i wychodzeniem na rynek pracy,
  • skonsultować własny pomysł,
  • porozmawiać o kryteriach oceny wniosków aplikacyjnych.

O ORGANIZATORZE
Spotkanie organizowane jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. W ramach realizacji projektu Biuro Karier pełni funkcję Studenckiego Punktu Obsługi Innowatorów (S-POI).

Głównym liderem projektu jest Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr. Projekt „Czas na staż – granty dla innowatorów społecznych oferujących nowe rozwiązania praktycznej nauki zawodu w przejściu z edukacji do pracy” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego: Wiedza, Edukacja, Rozwój. Działanie 4.1 Innowacje społeczne.


DLA KOGO?
Dla studentów, absolwentów, pracowników dydaktycznych.


SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszeń można dokonywać drogą telefoniczną pod numerem telefonu: 32 359 20 32 lub e-mailową: m.rostanski@us.edu.pl

Więcej informacji na temat projektu na stronie Biura i na stronie projektu.

Zapisz się już dziś!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego