Programy, warsztaty, działania rekrutacyjne w EPAM Systems

EPAM Systems został uznany za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce w 2022 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów, warsztatów. Rozwijaj swoją karierę z najlepszymi ekspertami IT!

CO? – programy, warsztaty, działania rekrutacyjne w EPAM Systems

O INICJATYWIE
Według studentów IT EPAM Systems to jeden ze 100 najatrakcyjniejszych polskich pracodawców w 2022 roku!

Raz w roku studenci IT wskazują swoich wymarzonych pracodawców w niezależnym badaniu poświęconym karierze - Universum Talent Survey. Organizatorzy badania poprosili 15 998 studentów z 77 polskich uczelni o określenie cech idealnego pracodawcy oraz wskazanie, która firma jest dla nich najbardziej atrakcyjna. EPAM zajął 57 miejsce w rankingu.

Nagroda Universum nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla globalnej firmy technologicznej. W 2022 roku EPAM znalazł się w cenionym zestawieniu Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce, opublikowanym przez Great Place to Work Institute Polska, a także drugi rok z rzędu zwyciężył w badaniu AudIT organizowanym przez Magazyn Computerworld, zdobywając tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy w IT w Polsce”. EPAM posiada również tytuł Friendly Workplace 2022.

Warsztaty i szkolenia dla studentów

W ramach EPAM University Program organizowanych jest wiele warsztatów, szkoleń i konferencji. W 2022 roku projekt był realizowany w Polsce we współpracy z 37 uczelniami wyższymi i promowany podczas 16 lokalnych i ogólnopolskich wydarzeń, m.in. Targów Pracy, EPAM University Open Day, Story Mapping Workshop czy Warsaw IT Day. Liczba studentów zarejestrowanych do programu przekroczyła 8000.

Dostępne programy.

EPAM prowadzi obecnie kilkaset procesów rekrutacyjnych w Polsce, poszukując osób zainteresowanych pracą w hybrydowym oraz w pełni zdalnym modelu opartym o różne formy zatrudnienia. Firma aktywnie poszukuje m.in. specjalistów Java, JavaScript, .NET, Python, testerów oprogramowania (QA), ekspertów DevOps/Cloud i Big Data oraz Project i Delivery Managerów.

Więcej informacji znajduje się na stronie.