Programy stypendialne i stażowe CEU

Interesuje Cię analiza finansowa? Chciałbyś w przyszłości pracować w obszarze finansów? Zaaplikuj do programów stażowych i stypendialnych organizowanych przez Uniwersytet Środkowoeuropejski.

CO? – programy "Future of Big Data", "Morgan Stanley Internship Program" oraz
"Women in Technology"

APLIKACJA DO: 1 maja 2020 r.

• Future of Big Data to program stypendialny ufundowany przez londyńską firmę inwestycyjną (stypendium do 100%), w ofercie mentoring. Możliwe jest również odbycie stażu w londyńskiej siedzibie firmy.
  • Morgan Stanley Internship – program płatnego stażu z możliwością zatrudniania na pełny etat. Stypendium do 60%.
  • Women in Technology – oferowany przez firmę BlackRock (stypendium do 100%), w ofercie mentoring. Program płatnego stażu z możliwością zatrudniania na pełny etat.

Programy będą realizowane w Budapeszcie z wizytami w Wiedniu.

Uniwersytet Środkowoeuropejski – uczelnia niepubliczna w Budapeszcie i Wiedniu, kształcąca na kierunkach nauk społecznych i nauk humanistycznych na poziomie podyplomowym. Językiem wykładowym jest angielski.

Programy skierowane są do studentów z obszarów ekonomii, finansów, statystyki, informatyki, inżynierii.

Więcej informacji znajduje się na stronie.