Programy praktyk w firmie Unilever

Jesteś ambitnym studentem, chcesz zdobyć wyjątkowe doświadczenie i rozwijać się w jednej z największych firm FMCG? Zobacz co może zaoferować Ci firma Unilever.

Unilever Internship Programme
6 miesięczne płatne praktyki w Warszawie (Biuro Główne) lub w Europejskim Centrum Operacji Logistycznych. Ty wybierasz obszar, w którym chcesz się rozwijać!

Unilever Factory Internship Programme
3 miesięczne praktyki dla inżynierów w jednej z 4 fabryk firmy (Banino k. Gdańska, Bydgoszcz, Poznań, Katowice) lub Centrum Badań i Rozwoju w Poznaniu.

Unilever Future Leaders Programme
3 letni międzynarodowy, rotacyjny program menedżerski, który skupia się na kształceniu liderów. Jeden z najlepszych programów na rynku dla studentów i absolwentów studiów ekonomicznych oraz inżynierów!

Wybierz program, który odpowiada Twoim aspiracjom i aplikuj do 31 marca 2016 r.: https://www.unilever.pl/kariera/

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)