Program stażowy w State Street Global Advisors

Stawiasz pierwsze kroki w życiu zawodowym? State Street Global Advisors pomoże Ci rozpocząć karierę w finansach! Dołącz do firmowego programu stażowego!

CO? – program stażowy w State Street Global Advisors

O PROGRAMIE
W ramach programu:

• możliwość pracy zdalnej,
  • ustrukturyzowany program nauki i rozwoju, szkolenia związane z konkretną pracą, rozwój zawodowy i szkolenia z umiejętności miękkich,
  • współpracownik (Buddy), który będzie służył swoim doświadczeniem, wiedzą i radą przez cały okres stażu,
  • wirtualne wydarzenia dla stażystów,
  • seria prezentacji biznesowych,
  • sesje pytań i odpowiedzi z udziałem kierownictwa wyższego szczebla,
  • rozwój sieci zawodowej poprzez dołączenie do grup pracowniczych, takich jak Profesjonalna Sieć Kobiet, Pride & Ally Network oraz Komitet Integracji Zawodowej.

Daty programu: maj/czerwiec 2022 r. - listopad/grudzień 2022 r.

State Street Global Advisors jest światowym liderem w świadczeniu usług zarządzania inwestycjami dla klientów na całym świecie. Zarządzając aktywami o wartości około 4,1 bln USD, SSGA posiada odpowiednią wielkość, skalę i globalną perspektywę, aby dostarczać wnikliwe rozwiązania spełniające wymagania klientów.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)