Program stażowy w Kancelarii Premiera

Jesteś studentem lub absolwentem? Aplikuj na staż w Kancelarii Premiera! Właśnie ruszył program stażowy koordynowany przez Cyfryzację KPRM. To oferta dla osób do 30 roku życia, które chcą się rozwijać i zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

CO? - Program stażowy w Kancelarii Premiera
APLIKACJA DO: 19 kwietnia 2022 r.

O PROGRAMIE
Stworzony program stażowy to przede wszystkim szansa dla młodych ludzi, którzy chcą poznać pracę w administracji publicznej, zdobyć cenne doświadczenie z zakresu cyfryzacji i nowych technologii oraz podnieść swoje kompetencje. Co ważne, staż można realizować aż w 9 obszarach tematycznych.

Program stażowy to szansa dla młodych osób na rozpoczęcie swojej ścieżki zawodowej w służbie dla Polski. Jest to świetna okazja do zapoznania się z funkcjonowaniem administracji publicznej oraz pozyskania wiedzy w sektorze cyfryzacji.

Korzyści:

• wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 000 zł brutto,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez udział w innowacyjnych projektach,
  • wykorzystanie zdobytej na studiach wiedzy merytorycznej w praktyce,
  • współpraca z ekspertami,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

Szczegóły znajdują się na stronie.

• Dla studentów lub absolwentów, którzy właśnie ukończyli szkołę wyższą.
    Osób:
  • które nie ukończyły 30 lat,
  • chcących sprawdzić swoje umiejętności i w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę,
  • pragnących zdobywać doświadczenie zawodowe w organizacji, która zajmuje się budową społeczeństwa informacyjnego,
  • chcących uczyć się od ekspertów,
  • potrafiących pracować w zespole.

Należy:

1. Wejść na stronę i sprawdzić oferty poszczególnych obszarów, w tym poszczególnych jednostek oraz wybrać miejsce realizacji stażu i jego zakres.
  2. Kliknąć "Aplikuj na płatny staż", wypełnić ankietę i wysłać swoje CV.
  3. Spotkać się z Przedstawicielem KPRM.
  4. Po pozytywnej odpowiedzi podpisać umowę stażową.

Więcej informacji pod adresem: staze.cyfryzacjaKPRM@mc.gov.pl.