Program stażowy w firmie Capgemini

Szukasz nowych wyzwań? Weź udział w programie stażowym i dołącz do zespołu Capgemini!

CO? – program stażowy w firmie Capgemini

O PROGRAMIE

• Program stażowy w obszarze monitoringu

Stażysta będzie częścią 15 osobowego zespołu dostarczającego monitoring (24/7) infrastruktury klienta. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Program skierowany jest do osób z dyspozycyjnością minimum 20 h/tygodniowo, znających język francuski. Dodatkowe doświadczenie nie jest wymagane. Staż w zależności od preferencji osoby zatrudnionej może trwać 3 lub 6 miesięcy, natomiast po stażu istnieje możliwość zatrudnienia. Stażystom firma oferuje poza szkoleniem w projekcie, różne ponadprogramowe szkolenia (np. w tym przypadku z Linuxa). Staż jest płatny. Praca w trybie 24/7 co oznacza, że stażysta ma możliwość wybrania takich godzin pracy jakie mu odpowiadają i nie kolidują ze studiami.

• Staż w roli Customer Service Analyst

Stażysta będzie częścią 14 osobowego zespołu analityków wspierających dział Customer Service.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Stażystom firma oferuje poza szkoleniem w projekcie, różne ponadprogramowe szkolenia (np. w tym przypadku z ITIL). Staż jest płatny. Czas pracy w projekcie - standardowe godziny biznesowe.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, którego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)