Program stażowy dla początkujących programistów

Intersujesz się nowoczesnymi technologiami? Szukasz możliwości rozwoju w tym obszarze? Aplikuj do programu stażowego Capgemini dla początkujących programistów.

CO? – program stażowy dla początkujących programistów

O PROGRAMIE
Smart Tech Start - płatny staż dla szybko rozwijających się umysłów. Dwa miesiące zajęć z języka angielskiego i specjalistycznych szkoleń z mentorem. Możliwość zatrudnienia w Capgemini Engineering po 2 miesiącach.

W ramach oferty:

• szkolenia techniczne z mentorem;
  • nagroda w postaci stypendium;
  • możliwość zatrudnienia po stażu;
  • format: online;
  • start: początek lipca.

Capgemini Engineering, informatyczna część Capgemini Global. Jest światowym liderem w dziedzinie usług inżynieryjnych i badawczo-rozwojowych, zatrudniającym ponad 55 000 inżynierów w 30 krajach. Obecnie firma uruchomiła Centrum Szkoleń Inżynierskich. W ofercie znajdują się różne płatne staże dla osób z Polski, które chcą rozwijać swoją karierę w branży IT.

Wymagane umiejętności: Podstawy JS, OOP, znajomość SDLC/Agile, podstawy HTML, podstawy CSS.

Zakończenie rekrutacji: 20 czerwca 2022 r.

Aplikować można poprzez stronę.