Program stażowy C++ UNREAL ENGINE 5

Wejdź do świata gier z płatnym stażem w firmie Dragons Lake! Absolwenci stażu będą mieli okazję dołączyć do zespołu firmy! Brzmi ciekawie? Aplikuj już dziś.

CO? – program stażowy C++ Unreal Engine 5

O PROGRAMIE
Uczestnik:

• pozna podstawy Gameplay Framework UE5,
  • zacznie efektywnie używać Blueprints i C++,
  • odkryje możliwości animacyjne UE5,
  • zdobędzie umiejętności tworzenia gier sieciowych,
  • zagłębi się w tematykę sztucznej inteligencji.

W ramach programu:

• 6-miesięczny program,
  • 40 godzin szkoleń tygodniowo - wykłady, ćwiczenia praktyczne, praca nad projektem,
  • 800+ godzin praktycznego doświadczenia pod okiem doświadczonych mentorów,
  • harmonogram pracy - od poniedziałku do piątku - pełny dzień pracy zdalnej.

Po zakończeniu stażu student będzie posiadał umiejętności generowania gier jedno i wieloosobowych, obejmujące wszystko od tworzenia mechaniki i systemów gry po pisanie kodu związanego z logiką sieciową.

Dragons Lake to najlepsze w swojej klasie studio tworzące gry wielogatunkowe, dostarczające zaawansowane rozwiązania techniczne i projektowe dla projektów AAA/AA+ na PC i konsole.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)