Program "Staże w instytucjach kultury"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych współpracowników? A może to Ty chcesz zostać współpracownikiem w organizacji działającej w kulturze? Zapraszamy do udziału w programie "Staże w instytucjach kultury".
 


CO? - program "Staże w instytucjach kultury"
APLIKACJA DO: 15 października 2017 r.


O WYDARZENIU
Program od ponad 10 lat łączy instytucje, organizacje pozarządowe oraz prywatne firmy z branży kultury ze studentami i absolwentami, którzy chcą związać swoją karierę z kulturą. Do głównych celów programu należą umożliwienie studentom szkół artystycznych i kierunków humanistycznych zdobycia teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej zasad funkcjonowania i specyfiki pracy w instytucjach kultury, pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji kultury, przygotowanie nowej, kompetentnej kadry dla instytucji, organizacji i firm działających w tymże sektorze. 

Nabór do programu odbywa się dwuetapowo, w pierwszej kolejności dla instytucji, następnie po zamieszczeniu na stronie listy instytucji prowadzony jest nabór dla stażystów.


O ORGANIZATORZE
Narodowe Centrum Kultury jest państwową instytucją kultury, której statutowym zadaniem jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju kultury w Polsce.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji znajduje się na stronie. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego