Program praktyk "zaFUNDuj sobie przyszłość"

Już po raz siódmy eksperci Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami płatnych praktyk "zaFUNDuj sobie przyszłość!". Na zgłoszenia studentów organizator czeka do 3 maja 2022 r. Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą, wypełnij formularz i aplikuj online!

CO? - program praktyk "zaFUNDuj sobie przyszłość"
APLKACJA DO: 3 maja 2022 r.

O PROGRAMIE
Praktyki rozpoczną się 1 lipca i potrwają do 30 września 2022 r.

Oprócz zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy o Funduszach Europejskich 2021-2027, studenci otrzymają wynagrodzenie za swoją pracę – 2 856,5 zł brutto miesięcznie.

Jedna osoba może wygrać jedną praktykę.

Oferta praktyk:

1. ITspec w Departamencie Informatyki
  2. HR - owy zawrót głowy w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  3. Prosto i kropka. w Departamencie Komunikacji i Promocji Funduszy Europejskich
  4. Otwórz się na Fundusze w Departamencie Komunikacji i Promocji Funduszy Europejskich
  5. Dobre Partnerstwo w Departamencie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
  6. Administruj z POWERem w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego
  7. Kierunek: DOSTĘPNOŚĆ w Departamencie Spraw Europejskich i Współpracy Międzynarodowej
  8. Nowy wymiar strategii w Departamencie Strategii
  9. Badaj i analizuj w Departamencie Strategii
  10. Siła regionów w Departamencie Strategii
  11. Budujemy potencjał miast w Departamencie Strategii
  12. Kulisy KPO w Departamencie Strategii
  13. Postępuj i decyduj z KPA w Departamencie Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju
  14. U źródeł prawa w Departamencie Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju
  15. Do odwołania! w Departamencie Rozwoju Cyfrowego
  16. Po pierwsze – procedury! w Departamencie Rozwoju Cyfrowego
  17. Na straży wydatków w Departamencie Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej
  18. Analizuj z głową w Departamencie Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej
  19. Akcja – koordynacja w Departamencie Regionalnych Programów Operacyjnych
  20. Programy regionalne pod nadzorem w Departamencie Regionalnych Programów Operacyjnych

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza. Na zgłoszenia online organizator czeka do 3 maja 2022 r. Co ważne, można wysłać zgłoszenia na kilka ofert.

Następnie osoby, które spełnią wymogi formalne, poproszone zostaną o rozwiązanie online testu wiedzy o Funduszach Europejskich i/lub próbkę pracy.

W ostatnim etapie wybranych kandydatów organizator zaprosi na rozmowy kwalifikacyjne. Na ich podstawie zostaną wyłonieni laureaci, którzy uzyskają możliwość odbycia praktyk w wybranych departamentach.