Program praktyk w zakresie testowania oprogramowania

Chcesz zostać testerem oprogramowania? Weź udziału w programie edukacyjnym finansowanym przez Accenture Advanced Technology Center Poland! Po intensywnych 2 tygodniach szkoleń, zrealizuj 3-miesięczne płatne praktyki w katowickim biurze firmy i rozpocznij swoją karierę w IT!

CO?  - „Let’s Test IT!” – program praktyk w obszarze testowania aplikacji

Uczestnicy programu wezmą udział w dwutygodniowym szkoleniu z testowania oprogramowania, w ciągu którego:

• dowiedzą się, jak wyglądają najważniejsze etapy procesu testowania,
  • poznają narzędzia do wykonywania testów manualnych i automatycznych (np. Selenium, SoapUI) oraz zarządzania procesem testowym (m.in. Jira),
  • poznają podstawy języka SQL.

Do wzięcia udziału w  3-miesięcznych, płatnych praktykach, zaproszone zostaną osoby, które pozytywnie przeszły etap szkolenia.

W trakcie programu do zadań praktykantów należeć będzie:

• przygotowywanie i wykonywanie przypadków testowych,
  • branie czynnego udziału w procesie definiowania wymagań aplikacji,
  • raportowanie postępów i wyników przeprowadzanych testów.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu.

Program skierowany jest do osób:

• zainteresowanych rozwojem w branży IT - mile widziani studenci i studentki kierunków takich jak: matematyka, fizyka, chemia, elektronika i podobne,
  • posiadających zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • skrupulatnych, sumiennych i wytrwałych,
  • chętnych do uczenia się i zmotywowanych do rozwoju w branży IT,
  • dostępnych w pełnym wymiarze godzin na czas szkolenia oraz na min. 24 godziny w tygodniu podczas praktyk,
  • posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)