Program praktyk w Izbie Skarbowej w Opolu

Zapraszamy do udziału w programie praktyk studenckich w urzędach skarbowych oraz w Izbie Skarbowej w Opolu.

Celem praktyk jest wsparcie studentów w zdobyciu doświadczenia zawodowego i podniesienia kompetencji. Odbycie praktyk w przedmiotowych jednostkach, z jednej strony umożliwi absolwentom uczelni przechodzenie z etapu edukacji do etapu zatrudnienia, z drugiej zaś strony będzie stanowiło dużą pomoc oraz wsparcie w funkcjonowaniu jednostek administracji podatkowej.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Izbie Skarbowej w Opolu oraz urzędach skarbowych w województwie opolskim można uzyskać pod numerem telefonu 77 45 40 067 wew. 222 oraz pod adresem mailowym praktyki@op.mofnet.gov.pl.

Z ofertami praktyk można zapoznać się tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)