Program praktyk w Instytucie Kościuszki

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz odbyć praktyki? Zapraszamy do zapoznania się z programem praktyk studenckich w Instytucie Kościuszki - krakowskim NGO’sie odpowiadającym za organizację Krynica Forum, konferencji poświęconej najważniejszym zagadnieniom z zakresu polityki, bezpieczeństwa, energetyki, technologii oraz klimatu.


 


CO? – program praktyk w Instytucie Kościuszki


O PROGRAMIE
Działalność programowa instytutu obejmuje szeroko pojęte cyberbezpieczeństwo. Instytut organizuje konferencję dotyczącą tej tematyki – Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC. 

Na podstawie predyspozycji i preferencji praktykant zostanie przydzielony do jednego z działów: 

  • PROGRAM 
  • PR & Media Communication 
  • FUNDRAISING 

Okres trwania praktyk to około 4-12 tygodni w zależności od dyspozycji studenta. Praktyki można odbywać w formie zdalnej, stacjonarnej w Krakowie lub hybrydowej. 

Praktyki polegają na wspomaganiu codziennej pracy działów: programowego, PR & Media Communication, fundraisingu oraz innych działań organizacyjnych oraz administracyjnych Instytutu. 

Ukończenie praktyk wiąże się z uzyskaniem zaświadczenia o odbytych praktykach oraz referencjami. 

Po zakończeniu praktyk istnieje możliwość nawiązania stałej płatnej współpracy. 


DLA KOGO?
Do udziału w programie organizator zaprasza studentów I i II stopnia na kierunkach powiązanych z obszarem działań Instytutu Kościuszki (bezpieczeństwo, politologia, public relations, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie, administracja etc.).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


SPOSÓB APLIKACJI
Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres hr@ik.org.pl z dopiskiem Praktyki w temacie wiadomości. Prosimy również o podanie preferowanego działu realizacji praktyk.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego