Program praktyk podczas XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Interesuje Cię tematyka Forum Ekonomicznego? Chcesz zyskać nową wiedzę oraz umiejętności? Dodać zdobyte doświadczenie do swojego CV? A może zastanawiasz się jak wygląda proces realizacji międzynarodowej konferencji? Dołącz do zespołu organizacyjnego jako praktykant lub wolontariusz!

CO? - praktyki studenckie lub wolontariat podczas
XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu

O INICJATYWIE
Forum Ekonomiczne to największa w Europie Środkowo-Wschodniej platforma spotkań i wymiany poglądów środowisk ekonomiczno-politycznych, biznesowych, gospodarczych. Tegoroczne XXXI Forum pod hasłem "Europa w obliczu nowych wyzwań" odbędzie się w dniach 6 - 8 września 2022 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas kilku dni trwania konferencji zaplanowano blisko 300 spotkań, w tym panele dyskusyjne, warsztaty oraz spotkania autorskie.

Wydarzenie objęte zostało Programem Praktyk Studenckich Junior Staff, który ma na celu stworzyć młodym ludziom m.in. możliwość uczestnictwa w prestiżowej konferencji o międzynarodowym zasięgu, doskonalenia umiejętności pracy w grupie, czy zawarcia nowych znajomości. Praktykanci mają szansę wniknąć w strukturę organizacyjną konferencji, są w centrum wydarzeń, mają bezpośredni kontakt z gośćmi.

Podczas szkoleń poprzedzających praktyki uczestnikom przekazywane są niezbędne informacje dotyczące organizacji działań w czasie trwania konferencji. Organizator zapewnia studentom biorącym udział w praktykach Forum Ekonomicznego zakwaterowanie, wyżywienie oraz imienne certyfikaty.

Najlepsi praktykanci zostają objęci Programem Stypendialnym Instytutu Studiów Wschodnich

Na wypełnione formularze organizator czeka do 15 lipca 2022 r. Więcej informacji na stronie.

Organizator zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.