Program Praktyk Letnich 2022 w Capgemini

Czujesz, że to już czas na start w Twojej karierze? Nie wiesz jak przygotować się do rozpoczęcia swojej ścieżki zawodowej?
Capgemini ma dla Ciebie coś na start – Program Praktyk Letnich 2022, podczas którego wspólnie potrenujecie i porządnie się rozgrzejecie!

CO? - Program Praktyk Letnich 2022

O PROGRAMIE
W ramach oferty:

• Umowa zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • Opieka Buddiego,
  • Szkolenia wprowadzające do świata Capgemini, ale także dodatkowe szkolenia dedykowane,
  • Platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care),
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów (standard, zmiany popołudniowe, część etatu, praca zdalna),
  • Legendarną atmosferę: brak dress code’u, świetne communities!
  • Praca w zespole specjalistów 30h/tyg: HR & Branding, Finance, IT albo Data Analytics.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, którego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o 55-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową.

Do wyboru są trzy ścieżki. Więcej informacji znajduje się na stronie.