Program Praktyk i Staży PZU

Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz!  Wystartowała kolejna edycja Programu Praktyk i Staży PZU dla studentów i absolwentów. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

CO? – Program Praktyk i Staży PZU
APLIKACJA DO: 26 kwietnia 2021 r.

O INICJATYWIE
PZU rusza z kolejną edycją Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów. Na chętnych czeka ponad 60 miejsc. Tegoroczny program promuje hasło „Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”. Na kandydatów czekają oferty z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej czy underwritingu.

Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy zadbają też o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca do końca września. Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia.

Podobnie jak w poprzednich latach, oferta praktyk skierowana jest do studentów co najmniej drugiego roku studiów oraz do absolwentów do roku po ukończeniu edukacji. Z kolei na staż mogą aplikować studenci co najmniej trzeciego roku studiów oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu nauki na uczelni. Do tej pory ponad połowa uczestników Programu Praktyk i Staży po jego zakończeniu znalazła stałe zatrudnienie w PZU.

Aplikacja trwa do 26 kwietnia 2021 r. i odbywa się przez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)