Program płatnych praktyk w PwC

PwC rozpoczyna rekrutację na płatne praktyki dla najmłodszych studentów. Tylko do 10 marca br. młodzi i ambitni studenci mogą aplikować do PwC na Program WEX. Są to płatne, dwumiesięczne praktyki, które odbywają się w miesiącach letnich. Program skierowany jest do studentów pierwszych lat studiów I stopnia, wszystkich kierunków.

To co wyróżnia ofertę rekrutacyjną PwC to Program WEX. To jedyny dostępny na rynku program płatnych praktyk dla studentów I i II roku studiów I stopnia.

Podczas WEX uczestnicy zdobywają doświadczenie z różnych obszarów biznesowych przy projektach realizowanych dla firm z różnych sektorów gospodarki – ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
WEX ma charakter rotacyjny. Podczas dwumiesięcznych praktyk jego uczestnicy pracują przy co najmniej dwóch projektach w różnych zespołach. Dzięki tej różnorodności studenci mogą liczyć na wszechstronny rozwój w krótkim czasie, a także rozbudować sieć profesjonalnych kontaktów, które staną się ich kapitałem w przyszłości. Unikatowa formuła programu zapewnia dobry i przemyślany start w przyszłą karierę.

Program WEX to najlepsza okazja do tego, żeby dowiedzieć się jak wygląda praca w międzynarodowej korporacji. To nie tylko szansa na zdobycie pierwszych cennych doświadczeń, ale przede wszystkich okazja do skonfrontowania planów i wyobrażeń dotyczących przyszłej kariery z praktyką.

Program WEX jest organizowany przez PwC od 6 lat. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 80 najzdolniejszych studentów z całej Polski. Część z nich kontynuuje karierę w firmie. Praktykanci WEX oprócz nauki od najlepszych ekspertów z branży, mają zagwarantowane wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

W tym roku praktyki w ramach Programu WEX odbędą się w biurach PwC w całej Polsce – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Wszystkich zainteresowanych studentów, którzy są na początku swojej akademickiej drogi, zachęcamy do aplikacji przez www.karierapwc.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 marca.

Szczegóły na stronie.

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance, a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo-księgowych. To firma, która ceni ludzi z pasją i energią, wspiera swoich pracowników i docenia osiągane przez nich wyniki. To miejsce idealne do rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w biznesie i szansa na naukę od najlepszych ekspertów w branży. PwC posiada szeroką ofertę praktyk, więc młodzi mają okazję przekonać się jak wygląda praca w firmie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)