Program mentoringowy STEM 2022-2023

Jesteś studentką lub absolwentką kierunków STEM? Myślisz o karierze w obszarze bezpieczeństwa międzynarodowego? Weź udział w programie mentoringowym STEM 2022-2023.

CO? – program mentoringowy STEM 2022-2023
APLIKACJA DO: 24 października 2022 r.

O PROGRAMIE
WIIS Polska zaprasza do udziału w nowym programie mentoringowym STEM 2022-2023, którego celem jest zwiększenie roli kobiet w obszarze międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

Program jest w pełni stypendialny; ma na celu zgromadzenie 10 utalentowanych uczestniczek oraz 10 doświadczonych mentorek podczas trwającego 12 miesięcy kursu, opartego na indywidualnym mentoringu, szkoleniach umiejętności przywódczych, wizytach studyjnych oraz uczestnictwie w Warsaw Security Forum 2023.

Program jest organizowany dzięki wsparciu Northrop Grumman Corporation, oraz przy współpracy z Europejską Akademią Dyplomacji i Fundacją im. Kazimierza Pułaskiego.

Program jest skierowany do studentek oraz młodych absolwentek kierunków STEM (science, technology, engineering and mathematics) z polskich uczelni, zainteresowanych kontynuowaniem swojej przyszłej kariery w obszarze bezpieczeństwa międzynarodowego, obronności i pokoju.

Rekrutacja trwa do 24 października 2022 r.

Szczegóły programu znajdują się na stronie.