Program Kariera 2011

Pokaż w kalendarzu: 
0

Uprzejmie informujemy, iż ponad 70 miejsc stażowych w największych, prestiżowych, polskich firmach czeka na studentów w ramach 8. edycji PROGRAMU KARIERA 2011 organizowanego przez Polską Radę Biznesu.

Formuła praktyk oparta na włączeniu uczestników do grona zespołów realizujących bieżące zadania firm daje szansę zdobycia prawdziwego doświadczenia u progu kariery zawodowej w otoczeniu prawdziwych przedsiębiorców. Praktyki Polskiej Rady Biznesu mają jeszcze jedną ważną zaletę. Wszystkie staże są płatne od 1500 do 2000 zł brutto.

Należy rozwiązać jeden z siedmiu casów zamieszczonych na stronie Polskiej Rady Biznesu w zakładce Program Kariera, a następnie składając aplikację wypełnić formularz rejestracyjny składając aplikację. Poza informacjami na swój temat (dane osobowe, wykształcenie, znajomość języków obcych itp.) należy podać firmę, w jakiej chciałoby się odbyć staż. Możliwe jest wskazanie maksymalnie pięciu firm. Co ważne wskazanie przez kandydata danej firmy na 1 miejscu w aplikacji równoznaczne jest z tym, że automatycznie w pierwszej kolejności jego zgłoszenie trafi do rekrutacji tej firmy. Podczas procesu kandydat zostanie poproszony o załączenie wcześniej rozwiązanego casu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 maja 2011 roku o godz. 23:59.

Zwycięska grupa otrzyma od Polskiej Rady Biznesu możliwość odbycia praktyk, a 30 najlepszych laureatów skorzysta z zaproszenia na wrześniowy weekend wykładowy z udziałem członków Polskiej Rady Biznesu.

Szczegóły dotyczące zasad przystąpienia do Programu Kariera znajdują się na stronie Polskiej Rady Biznesu w zakładce Program Kariera.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego