Program Career Starter Marsh EBSC

Dołącz do wyjątkowego programu stażowego Career Starter Program firmy Marsh European Business Support Centre  stworzonego z myślą o studentach i absolwentach pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową. Przez cały czteromiesięczny program będziesz pracować w międzynarodowym zespole i będziesz odpowiedzialny za szereg zadań operacyjnych - zawsze przy wsparciu i pod okiem doświadczonego lidera i przyjaznych kolegów z zespołu.

CO? - Program Career Starter Marsh European Business Support Centre
APLIKACJA DO: 8 października 2022 r.

O PROGRAMIE
Co wyróżnia Program Stażu?

•        w pełni płatny 4-miesięczy Program,
  •        umowa o pracę lub umowa zlecenie – wybór należy do kandydata,
  •        pakiet benefitów w przypadku wyboru umowy o pracę,
  •        praca zdalna,
  •        elastyczne godziny pracy,
  •        6 ścieżek rozwoju do wyboru (więcej informacji o szczegółach ścieżek kariery znajduje się w ofercie),
  •        rozbudowany pakiet szkoleń obejmujący dedykowane szkolenia wdrożeniowe i z zakresu ubezpieczeń,
  •        certyfikat ukończenia Programu,
  •        możliwość zatrudnienia na stałe po zakończeniu stażu.

Program Career Starter odbędzie się w dwóch, oddzielnych terminach. Kandydaci będą mogli zdecydować, kiedy wolą rozpocząć swoją stażową przygodę: 12 października - 10 lutego lub 2 listopada - 28 lutego.

Firma zdaje sobie sprawę jak istotna jest elastyczność w łączeniu studiów z pracą, dlatego zatrudnia na część etatu - co najmniej 20 godzin (lub więcej) tygodniowo i zapewnia godziny pracy dostosowane do potrzeb stażystów.

W zależności od miejsca zamieszkania kandydata, organizator proponuje pracę zdalną lub w trybie hybrydowym (tryb hybrydowy tylko dla osób mieszkających w Warszawie).

European Business Support Centre (EBSC) to wielokrotnie nagradzane centrum wsparcia biznesu zapewniające najwyższej jakości, kompleksowe usługi setkom zespołów Marsh i ich klientom w całej Europie.

Program stażu w Marsh EBSC powstał z myślą o studentach lub absolwentach, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub zmienić ścieżkę kariery. Poszukiwani są kandydaci, którzy:

• posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B2 oraz znają drugi język obcy (niemiecki, francuski, hiszpański, szwedzki, norweski lub holenderski),
  • chcą pracować w dużej, międzynarodowej firmie z oddziałami na całym świecie,
  • posiadają solidną wiedzę na temat pakietu MS Office,
  • potrafią organizować swoją pracę i szybko się uczą,
  • posiadają umiejętności analityczne,
  • lubią pracować w różnorodnych zespołach.

Termin rekrutacji: 29 sierpnia – 08 października 2022 r.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.