Prelekcja BK "Jak szukać pracy?"

Gdzie znaleźć oferty pracy? Co zamieścić w CV? Jak zredagować list motywacyjny? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Dowiesz się tego 29 stycznia 2019 r. na spotkaniu "Jak szukać pracy?" na Wydziale Nauk Społecznych.

CO? – Prelekcja "Jak szukać pracy?"
KIEDY? – 29 stycznia 2019 r., godz. 10:00 – 11:30
GDZIE? – Stara Aula, Wydział Nauk Społecznych, Katowice, ul. Bankowa 11

Dowiedz się gdzie szukać informacji o wolnych miejscach pracy. Poznaj zasady redagowania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Przygotujesz się do rozmowy z pracodawcą.

Udział jest bezpłatny.

Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego zainteresowanych rozwojem swojej kariery, przede wszystkim z Wydziału Nauk Społecznych.

Spotkanie będzie doskonałym wprowadzeniem do zwyczajów rynku pracy, dla osób które jeszcze nigdy jej nie szukały. Może też zainspirować i pomóc osobom, które od dłuższego czasu nie potrafią znaleźć zatrudnienia.

Zapisy na spotkanie do 28 stycznia 2019 r., godz. 23:59 za pośrednictwem formularza.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)