Prawnicze Targi Praktyk i Pracy 2015

Pokaż w kalendarzu: 
0

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zbliżają się coraz większymi krokami. Odbędą się one 17-18 marca 2015 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział ponad 80 organizacji!

 

 

W tym roku ponad 80 organizacji zostało zaangażowanych, aby w jednym miejscu zaprezentować największe i najbardziej prestiżowe kancelarie, organizacje branży prawnej oraz działy prawne firm nastawione na innowacyjną i kreatywną pracę z młodymi ludźmi. Znamy również Patronów Instytucjonalnych Targów. W tym roku ponownie będziemy gościli Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw oraz Stowarzyszenie Prokuratorów Rzeczypospolitej Polskiej. 

Śladem lat ubiegłych, Patronat Honorowy na wydarzeniem objął Minister Sprawiedliwości RP – Pan Cezary Grabarczyk. Szczegółowa lista Wystawców, Patronów oraz Partnerów dostępna jest na stronie Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.


Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy będą odbywały się:

  • szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków,
  • symulacja Rozprawy Sądowej oraz Turniej Negocjacyjny,
  • konkursy z nagrodami organizowane przez Wystawców,
  • konsultacje i porady związane z karierą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory,
  • testy sprawdzające poziom i umiejętności Legal English.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących Targów na stronie oraz na FanPage'u Targów. Zapraszamy również do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego