Praktyki w wybranych instytucjach administracji rządowej

Jesteś zainteresowany pracą w administracji rządowej? Teraz to możliwe dzięki rządowemu programowi praktyk studenckich. W trakcie praktyk nabędziesz umiejętności poszukiwane przez pracodawców takie jak: praca w grupie, planowanie i organizacja pracy, komunikacja, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne.

Poniżej wskazujemy instytucje, które w ostatnim czasie przedstawiły możliwość odbycia praktyk w swoich siedzibach.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu

Szczegółowe oferty znajdziesz na stronie www.rckik.pl (BIP – zakładka Działalność – Praktyki studenckie).

Szczegółowe informacje o programie praktyk w RCKiK w Raciborzu można uzyskać pod numerem telefonu 32 418 10 56 oraz pod adresem mailowym praktyki.rckikraciborz@rckik.pl.

Sąd Rejonowy w Gliwicach

Szczegółowe oferty znajdziesz na stronie www.gliwice.sr.gov.pl.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Sądzie Rejonowym w Gliwicach można uzyskać pod numerem telefonu 32 33 87 776 oraz pod adresem mailowym praktyki.sad@gliwice.sr.gov.pl.

Okręgowy Urząd Miar w Katowicach

Możliwość odbycia praktyk w:

1. Laboratorium Elektrycznym
  2. Wydziale Masy
  3. Wydziale Metrologii Prawnej
  4. Wydziale Administarcyjno - Gospodarczym
  5. Obwodowym Urzędzie Miar w Katowicach
  6. Obwodowym Urzędzie Miar w Bytomiu

Studentów zainteresowanych kontaktem z Okręgowym Urzędem Miar w Katowicach i uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 258 94 36-7 w. 36 lub mailowo pod adresem: praktyki.oum.katowice@katowice.gum.gov.pl.

Wszystkie oferty praktyk opublikowane są na stronie www.oferty.praca.gov.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)