Praktyki w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Interesują Cię Fundusze Europejskie? Chcesz się rozwijać? Zaaplikuj i wygraj płatną praktykę w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju! Zgłoszenia przyjmowanie są do 1 maja 2019 r.

CO? - Konkurs #MójRozwój
GDZIE? - Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
APLIKACJA DO: 1 maja 2019 r.

Konkurs o płatne praktyki „Mój Rozwój!” skierowany jest do studentów (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w Konkursie są płatne praktyki w wysokości 2 500 zł brutto miesięcznie przez okres do 3 miesięcy.

Jako Praktykant w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju będziesz zaangażowany w ciekawe projekty, poznasz ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Zyskasz nowe doświadczenia, zmierzysz się z ciekawymi wyzwaniami, a także poznasz tematykę Funduszy Europejskich „od kuchni”.

Co możesz zyskać?

• praktyczne doświadczenie,
  • możliwość pracy nad projektami funduszowymi,
  • możliwość współpracy w profesjonalnym i otwartym zespole,
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników Ministerstwa,
  • szansę poznania charakteru pracy w administracji i przełamania stereotypów.

Postaw na ROZWÓJ przez doświadczenie!

Organizatorem konkursu #MójRozwój jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Studentów do 26 roku życia zainterestowanych Funduszami Europejskimi, którzy są:

• dyspozycyjni,
  • nastawieni na rozwój zawodowy,
  • łatwo nawiązują kontakty,
  • zaangażowani w wykonywaną pracę.

APLIKACJA
Zgłoszenia należy przesyłać od 1 kwietnia do 1 maja br. Szczegóły na stronie konkursu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)