Praktyki na dobry początek w IKEA

Jeszcze studiujesz? Praktyki na dobry początek. IKEA zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów na płatne praktyki w swoich sklepach. Dzięki praktykom zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej organizacji, które będzie solidną inwestycją w Twoją przyszłość, a być może też początkiem dłuższej współpracy.

Forma praktyk
Praktyki organizowane są w formie pracy nad projektem. Projekt będzie realizowany przez 3 miesiące, 64 godziny w miesiącu. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego grafiku, w zależności od potrzeb studenta. Opiekunem praktyki jest kierownik działu lub osoba z dużym doświadczeniem w danym obszarze. Wybrane projekty są ważne z punktu widzenia biznesu i przy ich realizacji zależy IKEA na świeżym spojrzeniu studentów. W trakcie praktyki będzie można poznać różne obszary działalności sklepu, Service Office lub DOMOLINII IKEA.

Oferta praktyk - kogo szukają?
Poszukiwane są osoby, którym bliskie są wartości IKEA. Kierunek studiów nie jest najważniejszy. Ważniejsza jest osoba, jej chęć i energia do uczenia się, do podejmowania nowych wyzwań. Pożądane są osoby, które nie lubią utartych ścieżek, które poszukują nowych możliwości, a jednocześnie potrafią zainspirować innych do swoich pomysłów.

Czas trwania: 3 miesiące
Termin realizacji: luty – sierpień 2016
Wymiar czasu: 64 godziny miesięcznie
Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.7 (3 votes)