Porozumienie w sprawie praktyk w Izbie Celnej w Katowicach

W dniu 17 czerwca 2015 r. podpisane zostało porozumienie pomiędzy Izbą Celną w Katowicach a Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w sprawie praktyk studenckich, na mocy którego studenci tego kierunku mają możliwość odbywania praktyk w Izbie Celnej w Katowicach.

Zapraszamy studentów do zapoznania się z ofertą instytucji. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Izbie Celnej w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu 32 358 73 82 lub 32 358 73 74 oraz adresem mailowym praktyki.ickatowice@kat.mofnet.gov.pl.

Materiały informacyjne dotyczące praktyk studenckich są dostępne na stronie internetowej Izby Celnej w Katowicach w zakładce „Ogłoszenia/Praca/Praktyki Studenckie”.

Dodatkowo informujemy, iż oferty o wolnych miejscach publikowane są również na stronie www.oferty.praca.gov.pl.

Szczegółowa fotorelacja z wydarzenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)