Połknij Pigułkę Sukcesu – program firmy Novartis

Novartis – jedna z wiodących firm w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia zachęca studentów do wzięcia udziału w bezpłatnych wykładach dotyczących branży farmaceutycznej, a także do aplikowania w Programie Letnich Praktyk.

Harmonogram i tematy wykładów:

10.03.2011–  Business Planning Analysis – narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu w branży farmaceutycznej.

16.03.2011–  Specyfika marketingu w branży farmaceutycznej w przypadku leków na receptę i dostępnych bez rekomendacji lekarza.

23.03.2011–  Szkolenie pracowników - koszt czy inwestycja? Model Kirkpatricka w mierzeniu efektywności szkoleń.

24.03.2011 –  Firma farmaceutyczna – czy to miejsce dla mnie? Współczesne standardy w marketingu farmaceutycznym oczami managera.

Wykłady odbędą się wybranych uczelniach wyższych w Warszawie. Ponadto dla uczestników przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.

Oprócz wykładów firma Novartis przygotowała Program Praktyk Letnich, czyli trzymiesięczne, płatne praktyki, które skierowane są do wszystkich studentów od trzeciego roku studiów.

Uczestnicy programu mają możliwość odbycia praktyk w następujących działach:

• Badań Klinicznych,
  • Obsługi Klienta,
  • Finansowym,
  • Marketingu,
  • MarketinguLeków Onkologicznych,
  • Marketingu Leków Specjalistycznych,
  • Personalnym,
  • Rejestracji Leków,
  • Innowacji OTC,
  • Marketingu OTC.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia ogólnego zadania na stronie internetowej oraz przesłania aplikacji on-line z numerem referencyjnym ogłoszenia, w terminie do 15 kwietnia 2011 roku.

Szczegóły związane z wykładami oraz praktykami można znaleźć na www.zdrowakariera.pl