Podpisanie umowy o współpracy z firmą Sopra Steria Polska

W najbliższy czwartek, 15 września 2022 r., odbędzie się uroczyste podpisanie umowy z firmą Sopra Steria Polska sp. z o. o..

CO? - podpisanie umowy z Sopra Steria Polska
KIEDY? - 15 września 2022 r.

Umowa ma na celu ugruntowanie współpracy Uniwersytetu Śląskiego z firmą w zakresie:

• realizacji wspólnych projektów o zasięgu regionalnym,
  • organizacji i promocji wydarzeń skierowanych do środowiska akademickiego uczelni,
  • promowania postaw/idei przedsiębiorczości w środowisku akademickim uczelni,
  • organizacji staży dla studentów Uniwersytetu,
  • promocji ofert pracy i działań rekrutacyjnych realizowanych w firmie wśród studentów uczelni.

Firma Sopra Steria Polska zatrudnia 46 000 pracowników w 25 krajach na całym świecie, jest europejskim liderem w dziedzinie konsultingu, usług cyfrowych i tworzenia oprogramowania.

Stronę Uniwersytetu będzie reprezentować Prorektor ds. kształcenia i studentów - dr prof. UŚ Katarzyna Trynda, firmę z kolei - Pani Katarzyna Zaręba, Director of Business Development.