Podpisanie porozumienia dotyczącego wspierania wejścia na rynek pracy

Data wydarzenia:
27 Styczeń, 2015 - 10:00 - 11:30

27 stycznia 2015 r. o godz. 10:30 w sali 29 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) zostanie podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach.

Ze strony Uniwersytetu Śląskiego dokument podpisze JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, ze strony Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach - Dyrektor Grzegorz Sikorski

Strony podejmują współpracę w obszarze:

• wymiany, opracowywania, aktualizowania i upowszechniania informacji zawodowych,

• organizowania przedsięwzięć związanych z planowaniem kariery zawodowej i aktywizacją zawodową  studentów, absolwentów i doktorantów.

Intencją Stron niniejszego porozumienia jest współpraca w zakresie wspierania w wejściu na rynek pracy i aktywizacji zawodowej studentów, absolwentów i doktorantów.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)