Płatny program stażowy w firmie BT Skyrise

Katowicka firma BT Skyrise, należąca do norweskiej grupy BT Signaal i projektująca rozwiązania w obszarze Smart City, poszukuje studentów informatyki na płatny, wakacyjny staż.

Płatny program stażowy „Sięgaj chmur” adresowany jest do studentów III, IV i V roku na kierunku informatyka, znających podstawy .NET Framework i ASP .NET.

Podczas stażu, studenci zostaną przydzieleni do zespołów, w których będą pracować nad zadaniami w ramach konkretnego projektu. Zostaną także przeszkoleni z technologii, stosowanych w BT Skyrise oraz wdrożeni w praktyki Agile w tworzeniu rozwiązań informatycznych. Stażyści otrzymają także możliwość pracy w parze z doświadczonymi programistami, w ramach tzw. pair programmingu.

Czas trwania stażu: 1.07.2015 – 30.09.2015, w tym 2-3 - tygodniowa przerwa na wypoczynek, w zależności od preferencji kandydata. Firma dodatkowo oferuje darmowe lekcje języka angielskiego dla zainteresowanych, elastyczny czas pracy, a po zakończeniu stażu istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku Junior Developera (również w niepełnym wymiarze czasu).

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy do 20 czerwca br. wysłać CV na adres: rekrutacja@btskyrise.com  lub rozwiązać zadanie stażowe na stronie www.siegajchmur.pl, które zwiększa szansę na zakwalifikowanie się do programu.