Płatny program stażowy w EQ System

Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie? Interesujesz się marketingiem lub chciałbyś zdobyć doświadczenie w Dziale Wdrożeniowym? Oferta programu stażowego w EQ System skierowana jest do absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów, zainteresowanych zdobyciem pracy w roli doradcy biznesowego w zakresie zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.

Staż odbywa się w Dziale Marketingu lub w Dziale Wdrożeniowym - w oddziale EQ System Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej. Stażysta zostanie zatrudniony na podstawie umowy zlecenia.

W ramach programu stażowego firma oferuje:

• szkolenie w zakresie funkcjonalności informatycznych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem,
  • szkolenie w zakresie komunikacji interpersonalnej w kontekście budowania i utrzymywania relacji z klientem,
  • certyfikowane szkolenie z oprogramowania SIMPLE.CRM,
  • szkolenie z obsługi bazy danych gospodarczych DnB/Bisnode,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w marketingu internetowym,
  • pracę z doświadczonym zespołem,
  • pierwszeństwo w prowadzonych przez Firmę procesach rekrutacyjnych do działu sprzedaży i marketingu.

Zakres obowiązków stażysty w Dziale Marketingu:

• analiza potencjału rynku,
  • badanie potrzeb biznesowych potencjalnych klientów,
  • badanie konkurencji,
  • udział w rzeczywistych procesach handlowych dotyczących systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP / HRM / APS / MES / BI,
  • udział w opracowywaniu komunikatów marketingowych, materiałów informacyjnych i case-studies ze zrealizowanych projektów,
  • zarządzanie aktywnościami marketingowymi w Internecie.

Wymagania odnośnie kandydatów:

• wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • zainteresowanie ekonomią i  marketingiem,
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów (copywriting lub inne) będzie dodatkowym atutem.

Preferowane kierunki:

• marketing i PR,
  • organizacja i zarządzanie,
  • ekonomia i ekonometria,
  • stosunki międzynarodowe,
  • analityka gospodarcza,
  • finanse i rachunkowość,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi.

Osoby zainteresowane stażem w Dziale Marketingu proszone są o przesyłanie CV pocztą elektroniczną na adres: rekrutacjadw@eqsystem.pl z dopiskiem "MARKETING-STAŻ".

Termin aplikacji upływa 26 lipca 2015 r.

Zakres obowiązków stazysty w Dziale Wdrożeniowym

• udział we wdrożeniach systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP / HRM / APS / MES / BI,
  • tworzenie oraz tłumaczenie dokumentacji i instrukcji,
  • prowadzenie szkoleń dla klientów  z zakresu  funkcjonalności w/w systemów informatycznych.

Wymagania odnośnie kandydatów:

• umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość relacyjnych baz danych będzie dodatkowym atutem.

Preferowane kierunki:

• informatyka,
  • informatyka i ekonometria,
  • zarządzanie i inżynieria produkcji,
  • automatyka i robotyka,
  • matematyka,
  • inne kierunki pod warunkiem znajomości podstaw programowania.

Osoby zainteresowane stażem w Dziale Wdrożeniowym prosimy o przesyłanie CV pocztą elektroniczną na adres: rekrutacjadw@eqsystem.pl z dopiskiem „KONSULTANT-STAŻ".

Termin aplikacji upływa 26 lipca 2015 r.

Więcej informacji o firmie na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)