Panel dyskusyjny "Z pamiętnika młodego psychologa"

Na rynku pracy mówi sie, że psychologów ciągle przybywa, a miejsc pracy dla nich niekoniecznie. Na szczęście psycholog jest wszechstonnie przygotowany do pełnienia różnych funkcji. Tego, gdzie pracują absolwenci psychologii i jakich kompetencji wymaga od nich codzienna praca dowiesz się podczas panelu dyskusyjnego "Z pamiętnika młodego psychologa”, który odbędzie się w dniu 7 grudnia 2016 r., o godz. 17:00.

CO? - panel dyskusyjny "Z pamiętnika młodego psychologa"
KIEDY? - 7 grudnia 2016 r., godz. 17:00
GDZIE? - Wydział Pedagogiki i Psychologii UŚ (Katowice, ul. Grażyńskiego 53), s. 210

Psychologia to jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej perspektywicznych kierunków humanistycznych. Psycholodzy mogą pracować w sferze zdrowia, oświaty, zarządzania i HR, reklamy i mediów... właściwie to trudno wymienić taki obszar, w którym psychologia nie byłaby przydatna.

O początkach swojej kariery opowiedzą absolwenci psychologii, którzy odnaleźli się w rozmaitych sferach zawodowych. Oto dokładna lista prelegentów:
  1. Zuzanna Wałach-Biśta - pracownik naukowy i psycholog sportu
  2. Małgorzata Chatys - psycholog Biura Karier zajmujący się doradztwem zawodowym,
  3. Marcelina Lenkowska - praca z młodzieżą, psycholog szkolny,
  4. Łukasz Łapiński - coach www.enjoytheway.pl,
  5. Katarzyna Więcek-Jakubek - HR Biznes Partner, trener, wykładowca Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim

Organizatorem panelu jest Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego działające przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Adresatami wydarzenia są studenci psychologii oraz dziedzin pokrewnych.

WIĘCEJ INFORMACJI
Dodatkowe informacje dotyczące panelu dostępne na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)