Panel dyskusyjny „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych"

Jesteś absolwentem prawa bądź przedsiębiorczości? Interesujesz się tematyką mediacji gospodarczych? Weź udział w panelu dyskusyjnym „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych”, którego organizatorami są Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Fundacja Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica”.

CO? - panel dyskusyjny „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych”
KIEDY? – 26 kwietnia 2019 r.
GDZIE? - Q Hotel Plus (Katowice, ul. Wojewódzka 12)

Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń między wszystkimi grupami interesariuszy mediacji z województwa śląskiego, w szczególności sędziami, prokuratorami, przedsiębiorcami i mediatorami. Spotkanie ma formę otwartej dyskusji, co ma pozwolić na sformułowanie wniosków w zakresie poprawienia funkcjonowania mediacji w sprawach gospodarczych.

Udział bezpłatny.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą.

Mile widziane osoby, które są absolwentami studiów na kierunkach: ekonomia, zarządzanie, przedsiębiorczość i pokrewne, a także absolwenci studiów podyplomowych z zakresu metod ADR.

Informacje o rekrutacji oraz program wydarzenia dostępne są na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)