Panel dyskusyjny „Kapitanie! Mój kapitanie! - czyli jak zostać liderem?"

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni, młodych przedsiębiorców oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na XXV Spotkanie Gospodarcze pt. „Kapitanie! Mój kapitanie!” - czyli jak zostać liderem?", które odbędzie się 6 listopada 2014 r. w godz. 18:00-20:00.

Żaden zespół nie wykona swoich zadań w pełni efektywnie bez dobrego lidera - kogoś, kto poprowadzi grupę do wytyczonego celu, kogoś dostrzegającego potencjał w każdym członku zespołu i motywującego do wspólnego działania. Celem spotkania gospodarczego jest uzmysłowienie młodym ludziom, kim naprawdę jest prawdziwy lider, jak można nim zostać oraz jakie są inne aspekty wynikające z pełnienia funkcji przywódcy, będącego liderem. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki tej wiedzy!

Na spotkaniu dowiesz się m.in.:
- Kim jest prawdziwy lider i jak nim zostać?
- Jak budować autorytet wśród ludzi?
- Jakie umiejętności są niezbędne, żeby zostać liderem?
- Czy można się ich nauczyć czy trzeba je mieć wrodzone?
- Jakie są najtrudniejsze aspekty w byciu liderem?
- Jak funkcja lidera wpływa na relacje międzyludzkie?
- Czy bycie liderem to odpowiedzialność całodobowa?
- Jakie są kardynalne błędy młodego lidera?
- Co wpływa na łatwość bycia liderem?

Na XXV Spotkaniu Gospodarczym spotkasz takich ekspertów z zakresu przywództwa, jak: dr Anna Syrek-Kosowska – psycholog i trener biznesu, executive coach i superwizor coachingu; Mateusz Ostrowski - prezes i lider spółki Happy Island sp. z o.o., młody przedsiębiorca; Krzysztof Samson - Group Leader w PricewaterhoseCoopers Service Delivery Center.

Co? - Panel dyskusyjny „Kapitanie! Mój kapitanie! - czyli jak zostać liderem?"
Kiedy? - 6 listopada 2014 r., godz. 18:00-20:00
Gdzie? - Aula Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15

Zgłoszenia są przyjmowane do 5 listopada 2014 do godz. 23:00. Decyduje kolejność zgłoszeń - lista uczestników zostanie zamknięta wcześniej w przypadku wyczerpania wolnych miejsc.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)