Ostatnie dni rejestracji do konkursu „Twoja Perspektywa”

Informujemy, iż pozostał już tylko tydzień na rejestrację do III edycji ogólnopolskiego konkursu dla studentów „Twoja perspektywa”.

Na studentów, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji konkursu czekają nagrody o łącznej wysokości 20 tys. zł oraz praktyki w Grupie TP. Do konkursu można przystąpić rejestrując się na stronie internetowej, do poniedziałku, 28 lutego 2011, do godz. 12:00.

Do konkursu zapraszamy studentów, którzy ukończyli I rok studiów I stopnia oraz wszystkich studentów studiów II stopnia. Studenci z całej Polski konkurują w wybranej przez siebie dziedzinie – może to być informatyka, telekomunikacja lub marketing i zarządzanie. Warunkiem udziału jest wiek poniżej 26 roku życia i wypełnienie aplikacji zgłoszeniowej na www.twojaperspektywa.pl.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się tutaj.