Oferty pracy dla biologów i biotechnologów

Studiujesz biologię lub biotechnologię? Właśnie ukończyłeś studia i szukasz pracy? Mamy dla Ciebie pare ciekawych propozycji. Już dziś zajrzyj do serwisu www.biurokarier.edu.pl i zdobądź wymarzoną pracę.

CO? – serwis z ofertami pracy, praktyk, staży i wolontariatu www.biurokarier.edu.pl

O PROJEKCIE
Internetowa platforma z ofertami pracy, praktyk i staży z całego kraju oraz z profilami zawodowymi studentów i absolwentów z uczelni współtworzących ten serwis.

Aktualnie na studentów/absolwentów biologii i biotechnologii czekają następujące oferty:

• Bolix Spółka Akcyjna - Inżynier Rozwoju Produktu
  • Grupa Maspex Wadowice - Stażysta w Dziale Jakości
  • i2 Analytical Limited Sp. z o.o. - Analityk laboratoryjny
  • WEINDICH Sp. J. - Specjalista ds. higieny (HACCP)

Więcej informacji na stronie.

Z serwisu mogą korzystać studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Przebieg procedury rejestracyjnej jest zależny od posiadanego statusu (student/absolwent).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.