Oferta praktyk skierowana do studentów dziennikarstwa

Studiujesz dziennikarstwo? Chcesz przygotowywać własne materiały prasowe? Serwis internetowy poświęcony polskiej i zagranicznej piłce nożnej Gol24.pl oferuje płatne praktyki studenckie. Już dziś zajrzyj do serwisu www.biurokarier.edu.pl i rozwiń swoją karierę.

CO? – serwis z ofertami pracy, praktyk, staży i wolontariatu www.biurokarier.edu.pl

O PROJEKCIE
Internetowa platforma z ofertami pracy, praktyk i staży z całego kraju oraz z profilami zawodowymi studentów i absolwentów z uczelni współtworzących ten serwis.

Więcej informacji o serwisie na stronie.

Ofertę praktyk w serwisie Gol24.pl znajdziesz na stronie.

Z serwisu mogą korzystać studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Przebieg procedury rejestracyjnej jest zależny od posiadanego statusu (student/absolwent).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)