Nowa edycja Stypendiów Santander

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz sprawdzić swój angielski w praktyce? Interesujesz się zarządzaniem projektami lub zrównoważownym rozwojem? Chcesz zdobyć cenne certyfikaty i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Aplikuj na bezpłatne kursy i szkolenia w ramach programu "Stypendia Santander"!
 

 


CO? - program "Stypendia Santander"
APLIKACJA DO: w zależności od programu, między 9 a 30 czerwca 2022 roku


O PROGRAMACH

  • Stypendium Językowe Santander  | Angielski i IELTS z British Council

1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS 

Aplikacja do 19 czerwca 2022 r.

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy Zarządzania projektami WZ IŁ& IPMA 

100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Associaction wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi.  Najważniejsze pojęcia projektowe, główne metody i narzędzia, zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Uczestnicy  otrzymają certyfikat potwierdzający udział w kursie. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki we współpracy z IPMA Polska. 

Aplikacja do 12 czerwca 2022 r.

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy inwestowania na giełdzie SGH & GPW  

200 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem, obejmujący zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.   

Aplikacja do 19 czerwca 2022 r. 

  • Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022–LSE  

900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA. Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo maja okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych.  Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim.  

Aplikacja do 30 czerwca 2022 r.

  • Santander Scholarships Sustainability | Skills for the Green transition –Cambridge Judge Business School 

1 000 miejsc na sześciotygodniowy międzynarodowy program online prowadzony przez Cambridge Judge Business School. Uczestnicy będą mogli poznać globalną perspektywę problemów i wyzwań środowiskowych, przed którymi stoimy, takich jak utrata bioróżnorodności, wylesianie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym. Dodatkowo będą mieli okazję rozwijać umiejętności przywódcze, poznać przykłady i historie sukcesu firm z dużym doświadczeniem w stosowaniu kryteriów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego). Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim. 

Aplikacja do 9 czerwca 2022 r. 

  • Solidarni z Ukrainą

W ramach wsparcia dla naszych gości z Ukrainy Santander Bank Polska z Uniwersytetem Szczecińskim prowadzi  otwarty kurs języka polskiego online. Kurs jest prowadzony przez lektorkę w języku ukraińskim i jest on transmitowany na żywo na fanpage’u Santander Universidades Polska na Facebooku. Zachęcamy do przekazania informacji, do osób które takiego kursu potrzebują.


W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego