Nexi Digital w Katowicach - nowe miejsca pracy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nexi Digital świętuje otwarcie nowego biura w Katowicach i planuje zwiększenie zatrudnienia o ponad 200 pozycji technicznych do roku 2025.
 


CO? - Nexi Digital w Katowicach - nowe miejsca pracy


O WYDARZENIU
Nexi Digital, nowa spółka Joint Venture pomiędzy Reply i Nexi Group jest Innowacyjnym Centrum Kompetencji w pełni dedykowanym dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązania Płatności Cyfrowych dla grupy Nexi, otworzyła nowe biuro w Katowicach, potwierdzając ambitną i fascynującą inicjatywę umieszczającą stolicę Śląska w centrum planu rozwoju i wzrostu. 

Nowe biura są nowoczesnymi przestrzeniami pracy dla wszystkich pracowników w celu ulepszania i modelowania nowych rozwiązań cyfrowych, w których mogą gościć partnerów biznesowych i lokalnych interesariuszy w celu gromadzenia i wspierania współpracy.

Utworzony w styczniu 2022 Nexi Digital rozpoczął działalność w tym samym czasie zarówno w Katowicach oraz Mediolanie (Włochy), łącząc wspólnie najlepsze praktyki i umiejętności z obu krajów.
W rzeczywistości, polskie biuro jest już Centrum Doskonałości dostarczania wysokiej klasy produktów oprogramowania dedykowanych dla Płatności Cyfrowych oraz Platform e-Commerce w metodologii Agile. Celem Nexi Digital jest inwestowanie w umiejętności, tworzenie zespołów, które mogą łączyć liderów technologii i młode talenty pochodzące z lokalnych instytucji akademickich.

Centrum Kompetencji Technologii i Wytwarzania Oprogramowania poświęcone Płatnościom Cyfrowym przyspieszy swój rozwój w Katowicach poprzez zatrudnienie nowych 40 wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania do końca tego roku.  


O FIRMIE
Nexi Digital jest nową spółką pomiędzy Reply i Nexi Group, które w połączeniu mogą liczyć na ponad 16 000 pracowników i które są warte więcej niż 17mld € w kapitalizacji rynkowej. Firma dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe dla Nexi Group, europejskiego lidera PayTech. Nexi Digital pracuje w nowoczesnych technologiach, włączając metodologię Agile oraz działa we współpracy z Nexi Group, aby przyczynić się do sukcesu we wszystkich aspektach biznesu. Misją Nexi Digital jest wsparcie Nexi Group w celu budowania i obsługi wysokiej klasy, wyróżniających się i terminowych rozwiązań cyfrowych, które umożliwiają dostarczenie wartości dla klientów Nexi w całej Europie.

 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego