NAJBLIŻSZE WYDARZENIA w Biurze Karier

Szkolenia oferowane przez Biuro Karier dotyczą zagadnień związanych z rynkiem pracy i szeroko rozumianych umiejętności "miękkich". Zajęcia są prowadzone przez pracowników Biura Karier, specjalistów zewnętrznych lub pracodawców. Uczestnictwo w nich stanowi okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych kontaktów.

Wydarzenia planowane w najbliższym czasie to:

• już wkrótce!

Zapisy na szkolenia ruszają na 7 dni przed planowanym szkoleniem pod numerem tel. 32 359 19 82; 32 359 20 32 albo osobiście w Biurze Karier UŚ. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi tematyki szkoleń oraz ich organizacji (nasz e-mail: bk@us.edu.pl).

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.6 (32 votes)