Nabór studentów do IV edycji projektu EEC

Nabór studentów do IV edycji projektu EEC- Liderzy Przyszłości rozpoczęty! Zapraszamy do współpracy podczas Jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. Poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

CO? – współpraca przy organizacji Europejskiego Kongresu Gospodarczego
KIEDY? – 14-16 maja 2018 r.
GDZIE? – Międzynarodowe Centrum Kongresowe; hala Spodek (Katowice)

Nabór studentów do IV edycji projektu EEC- Liderzy Przyszłości rozpoczęty! Zapraszamy do współpracy podczas Jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. Poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.
Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Zakres obowiązków:

• pomoc przy organizacji Kongresu,
  • czuwanie nad przebiegiem spotkań w obiektach konferencyjnych,
  • opieka nad gośćmi Kongresu oraz zagranicznymi delegacjami,
  • praca w grupach zadaniowych,
  • realizacja zadań powierzonych przez organizatorów.

Wymagania:

• odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie,
  • zdolności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność podczas 3 dni trwania Kongresu.

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to największa impreza biznesowa w Europie Centralnej, trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych osobistości świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii. W ponad 130 sesjach tematycznych, debatach i imprezach towarzyszących EEC udział bierze ponad 9000 gości z Polski i z zagranicy. Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy. Tezy wystąpień najważniejszych uczestników są często cytowane i szeroko komentowane. Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, od pierwszej edycji w 2009 roku, jest Grupa PTWP SA.

Grupą docelową są studenci wszystkich studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych.
Przewidywana liczba uczestników: ok. 100 osób

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)