Mobilne Targi Kariery - dzień V - Sopra Steria

Data wydarzenia:
23 Marzec, 2021 - 13:00 - 16:00

Mobilne Targi Kariery kończymy z firmą Sopra Steria! Podczas spotkania dowiesz się jakie oferty pracy firma przygotowała dla Ciebie oraz weźmiesz udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

CO? – spotkanie z firmą Sopra Steria oraz szkolenie „Skąd znam Twoje hasło do Facebooka”
KIEDY? – 23 marca 2021 r., godz. 13.00 – 16.00
GDZIE? – platforma www

• 13.00 – 15.00 - Szkolenie z bezpieczeństwa w sieci: „Skąd znam Twoje hasło do Facebooka”- prowadzący Marcin Misiek.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak łamane są hasła, jak wykorzystuje się prywatne informacje z portali społecznościowych oraz jak hackuje się bankowość internetową – wszystko po to, by w przyszłości nie paść ofiarą cyberprzestępców.

• 15.00-16.00: „Czym jest Monitoring i kim jest Pilot?”- manager Ewelina Bias opowie o tym, jak filolog może odnaleźć się w firmie IT i na czym polega praca pilota, a rekruterzy opowiedzą co zrobić, aby dołączyć do zespołu firmy oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące studentów pytania.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób posługujących się językiem francuskim, niemieckim i angielskim.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

O FIRMIE
Sopra Steria jest europejskim liderem w dziedzinie konsultingu, usług cyfrowych i tworzenia oprogramowania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed spotkaniem. Wówczas otrzyma także link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)