Mars Open Talks - wykład dot. inżynierii

Zastanawiasz się jak wygląda proces produkcji w fabrykach lidera FMCG? Chcesz dowiedzieć się, co robi po porannej kawie Inżynier Niezawodności Marsa? Weź udział w Mars Open Talks – wykładzie dotyczącym inżynierii.

CO? – kolejne otwarte webinary z cyklu Mars Open Talks
KIEDY? – 14 stycznia 2021 r., godz. 16.00
GDZIE? - www

Mars Open Talks to inicjatywa Współpracowników Mars mająca na celu dzielenie się wiedzą ze wszystkimi studentami. Pracownicy firmy zaprezentują jak od środka wygląda praca w jednej z największych firm FMCG na świecie. W trakcie 5 wirtualnych spotkań, trenerzy wprowadzą uczestników w świat biznesu odpowiedzialnego społecznie. Odbyło się już spotkanie o sprzedaży. Przed nami jeszcze marketing, finanse i już 14 stycznia 2021 r. - inżynieria!

Mars Open Talks #2: Od labów do linii produkcyjnej. Rozmowa o inżynierii w FMCG.

Trenerzy firmy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą, a studenci będą mieli okazję zadania im pytań w trakcie sesji Q&A. Celem wydarzenia jest pokazanie jak wygląda praca inżynierów od podszewki.

Harmonogram:

• TALK 1 16:00-17:15 Narodziny inżyniera, czyli rzecz o tym, o czym nie wiedziałem, że powinienem wiedzieć. Jak skończyć kierunek techniczny i nie zwariować - kilka słów o tym, co warto robić w trakcie studiów, aby odnieść sukces.

Przecież to na pewno mi się nie przyda! A może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Któż z nas nie zadawał sobie tego pytania, kreśląc wykresy do sprawozdań z laborek lub znajdując się w ogniu przygotowań sesji. Przedstawiciele firmy ujawnią kulisy codziennej pracy, opowiedzą kilka swoich historii i podpowiedzą, jak i w co zainwestować swój czas i siły podczas studiów inżynierskich.

Uczestnicy porozmawiają również o łączeniu pracy i studiów – mission impossible czy ambitny plan na wejście na rynek pracy z garścią doświadczeń?

Trenerzy:

Michał Gronkiewicz, Inżynier Niezawodności

Krzysztof Klin, Inżynier Niezawodności

Przemek Janiszewski, Inżynier Infrastruktury

• TALK 2 17:15-18:30 Nieoczywista kariera inżyniera - od czego zacząć po studiach?

Studia, studia i po studiach. Jesteś już inżynierem z dyplomem w ręku i wiesz, że to już czas na znalezienie pierwszego zatrudnienia. No właśnie, od czego zacząć?

Podczas spotkania trenerzy podpowiedzą jak i gdzie szukać pracy. Pochylą się również nad typami stanowisk. Nie ważne czy znacie się na programowaniu, automatyce czy inżynierii produkcji – macie przed sobą ocean perspektyw. W trakcie spotkania przedstawiciele firmy pokażą, jakie możliwości stoją przed studentami oraz przedstawią użyteczne narzędzia w planowaniu indywidualnej kariery.

Trenerzy:

Bartosz Kluba, Inżynier ds. Danych, Wskaźników i Ciągłego Doskonalenia

Krzysztof Banasik, Technical Manager

Mars to firma z ponad stuletnią tradycją, dostarczająca swoim klientom produkty takich marek jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT®, czy PEDIGREE®.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)