Letnia Akademia MSWiA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaprasza do udziału w I edycji wyjątkowych praktyk dla studentów uczelni wyższych zorganizowanych pod nazwą "Letnia Akademia MSWiA".

 

 

 


CO? - program praktyk "Letnia Akademia MSWiA"


O PROGRAMIE
Program praktyk został przygotowany z myślą o osobach, które chcą zdobyć doświadczenie w polskiej administracji. Celem "Letniej Akademii MSWiA" jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności, zapoznanie ich z funkcjonowaniem administracji rządowej ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, wskazanie ścieżki rozwoju zawodowego w administracji publicznej, jak również rozwinięcie kompetencji zawodowych poprzez współpracę z wykwalifikowanym zespołem.

W czasie trwania programu studenci otrzymają możliwość wyboru jednego z czterech bloków tematycznych, w ramach których realizowane będą praktyki. Dodatkowo Ministerstwo planuje zorganizowanie cyklu spotkań z jednostkami podległymi MSWiA, jak również innymi urzędami administracji.

  • Studenci zakwalifikowani do udziału w programie otrzymają z tytułu uczestnictwa w "Letniej Akademii MSWiA" stypendium.

INFORMACJE
Więcej informacji o programie znajduje się na stronie Ministerstwa.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego