Laboratorium Talentów dr Ireny Eris

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza do udziału w dwuletnim programie absolwenckim „Laboratorium Talentów” realizowanym przez Laboratorium Kosmetyczne dr Ireny Eris. W ramach Programu absolwenci mają możliwość udziału w pracy projektowej w dziale Marketingu i Zarządzania Sprzedażą.

Udział w Programie gwarantuje uczestnikom zdobycie doświadczenia zawodowego w nowoczesnej organizacji nastawionej na jakość i innowacyjność, zapoznanie się z działalnością firmy oraz współpracę z profesjonalistami.

Program skierowany jest do:

• absolwentów uczelni wyższych, którzy ukończyli kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia, finanse lub pokrewne,
  • osób znających język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • osób, które posiadają umiejętności analitycznego myślenia oraz lubią pracę zespołową.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie swoich życiorysów oraz listów motywacyjnych na adres rekrutacja@eris.pl do 30 kwietnia 2011 roku.

Czas trwania Programu to wrzesień 2011 – sierpień 2013 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu znajdują się na stronie internetowej.