Kurs edukacyjny z obszaru GameDev

Nie wyobrażasz sobie życia bez gier? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy aktywnych i entuzjastycznych, początkujących informatyków na bezpłatny kurs edukacyjny z zakresu tworzenia gier.

CO? – kurs edukacyjny z obszaru GameDev
APLIKACJA DO: 22 kwietnia 2022 r.

O PROGRAMIE
Eksperci kursu to profesjonaliści z obszaru GameDev międzynarodowej firmy Sigma Software, pochodzącej z Ukrainy. Mentorzy są specjalistami z wszechstronnym zapleczem technologicznym: Java, JS, Haxe, Unity, Python, C++, DevOps i inne.

Wysoko wykwalifikowani inżynierowie firmy Sigma Software podzielą się swoją wiedzą i nauczą najlepszych praktyk grupę 6 samodzielnych i kreatywnych studentów.

Podczas kursu uczestnik zdobędzie cenne doświadczenie praktyczne, otrzyma przydatne wskazówki dotyczące rozwoju kariery w międzynarodowej firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania.

Zajęcia będą odbywać się online, w godzinach popołudniowych i potrwają 5 tygodni.

Po ukończeniu kursu najlepsi studenci będą rekomendowani do odbycia stażu GameDev w firmie Sigma Software.

Szczegółowe kryteria kwalifikacyjne znajdują się na stronie.

Należy przygotować CV, złożyć aplikację, zdać test techniczny online, przejść rozmowę wstępną z kierownikiem kursu i zespołem ekspertów.

Termin rejestracji: 22 kwietnia 2022 r. (data może ulec zmianie w zależności od liczby zarejestrowanych kandydatów i wyników procesu selekcji).