"Którędy do pracy? Zawód pedagog"

Data wydarzenia:
7 Grudzień, 2011 - 15:30 - 17:00

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów i absolwentów pedagogiki  na spotkanie "Którędy do Pracy?".  Spotkanie poświęcone będzie pracy pedagoga – szczególnie zagadnieniom związanym z kwalifikacjami, umiejętnościami i cechami osobowymi, które ułatwiają zdobycie i utrzymanie pracy w tej dziedzinie.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2011 roku w Sali 209 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ( ul. Michała Grażyńskiego 53), w godzinach 15.30 – 17.00.

W spotkaniu udział wezmą:

• Pani Joanna Brown, właścicielka prywatnego przedszkola YES Młodzi Odkrywcy,
  • Pani Arleta Dyba, pedagog z wieloletnim stażem pracy, zarówno w przedszkolach prywatnych, jak i państwowych,
  • Pan Krzysztof Demczuk, interwent kryzysowy, trener, współwłaściciel firmy APLICA,
  • Pani Magdalena Bielenin, pedagog w Szkole Specjalnej oraz pracownik Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bielsku – Białej.

Zapisy standardowo rozpoczynają się na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj.  30 listopada 2011 roku i przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 20 32 w godzinach 7.30 – 15.30.

Ilość miejsc  jest ograniczona, o udziale w spotkaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej o formule spotkań "Którędy do pracy?" znajduje się tutaj.